این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
ارسال مقالات 6 اسفند ماه 95
ارسال هزینه ها 8 اسفند ماه 95
برگزاری کنگره 11 اسفند 95

 
نمایه سازی مقالات کنفرانس در سایت سیویلیکا و کنسرسیوم محتوی ملی جمهوری اسلامی ایران                امکان دریافت بسته کنگره بدون حضور فیزیکی فراهم شد.
  عضویت در تلگرام انجمن
نمایه سازی مقالات کنفرانس در سایت سیویلیکا و کنسرسیوم محتوی ملی جمهوری اسلامی ایران
به اطلاع کلیه کاربران سایت میرساند که طبق هماهنگی ها و رایزنی های به عمل آمده با انتشارات بوم سازه نمایه سازی مقالات پذیرش شده این کنفرانس در سایت سیویلیکا و کنسرسیوم محتوی ملی جمهوری اسلامی ایران مذکور انجام می پذیرد.
1395/06/02 ادامه مطلب


 امکان دریافت بسته کنگره بدون حضور فیزیکی فراهم شد.
ه اطلاع می رساند با تمهیدات اندیشیده شده توسط دبیر خانه اجرایی کنگره، جهت رفاه حال کلیه عزیزان و به خصوص آن دسته از افرادی که امکان حضور فیزیکی در روز کنگره را ندارند دبیرخانه اجرایی بسته ایشان را به همراه کتاب الکترونیک مجموعه مقالات و دیگر خدمات انتخابی به آدرسی که در هنگام ثبت نام درج شده است ارسال می نماید لذا خواهشمند است شرکت کنندگان در هنگام ثبت نام در تکمیل نمودن اطلاعات مربوطه دقت نمایند.
1395/06/01 ادامه مطلب


دعوت به همکاری
پژوهشگران گرامی ، به اطلاع میرساند دبیر خانه کنگره اقدام به جمع آوری بانک رزومه های اساتید شرکت کننده (دکتری/دانشجوی دکتری) جهت استفاده علمی از ایشان نموده است لذا مستدعی است کلیه عزیزانی که تمایل به همکاری دارند در سایت منوی عمودی سامانه داوران ثبت نام نمایند.
1394/07/29 ادامه مطلب


 معرفی کنگره
با استعانت از خداوند متعال، "چهارمین کنگره علمی پژوهشی افق های نوین در حوزه مهندسی عمران، معماری، فرهنگ و مدیریت شهری ایران" پس از برگزاری موفق اولین دوره این کنگره با حمایت مؤثر ارگان ها، سازمان ها و مجامع علمی و دانشگاهی، توسط انجمن علمی توسعه و ترویج علوم و فنون بنیادین برگزار خواهد شد. باتوجه به اهمیت موضوع و همچنین نقش سازنده آن در جامعه ، دبیرخانه اجرایی کنگره انتظار دارد این کنگره با مشارکت متولیان این امر که در یک طیف گسترده و...
1394/07/29 ادامه مطلب


شرکت در کنگره به صورت حضوری و غیرحضوری(وبینارآنلاین)
برای اطلاع از نحوه ثبت نام مقالات پذیرفته شده روی ادامه مطلب کلیک نمایید.
1394/07/01 ادامه مطلب


  محور های کنگره

 

محورها ی چهارمین کنگره علمی پژوهشی افق های نوین
در حوزه مهندسی عمران، معماری، فرهنگ و مدیریت شهری ایران

فرهنگ و مدیریت شهری

مهندسی معماری
مهندسی عمران
محورهای ویژه

برای مشاهده زیر محور ها
 
اینجا کلیک نمایید
 

جمعه 08 ارديبهشت ماه 1396

تا همایش ...

0-1
برگزار کنندگان
حامیان علمی
حامیان اطلاع رسانی